Získajte nezávislé cenové ponuky od dodávateľov stavebných prác a súvisiacich služieb!

Zabezpečovací systém

ZADAŤ DOPYT    i?

Zabezpečovací systém

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Montáž kamerových systémov pre bytový dom / Poschodí: 7, Bytov: 43, Vchodov: 2, Rekonštrukcia bytovky v r. 2019, zateplená fasáda, strecha, nová elektrika a výťahy, nové stierky, sadrokartónový strop a dlažby v spoločných priestoroch budovy. Rozsah dopytu: Dodanie a montáž 22 kusov digitálnych kamier. Umiestnenie: 4 x vonkajšia farebná kamera pred hlavný vchod a únikový východ, 2 x bezdrôtové do výťahov a 14 x vnútorná kamera na každé poschodie. Nové káble sa môžu viesť pod sadrokartónovým stropom, sú na to prispôsobené vstupné okienka. Prístup k záznamom cez internet/LAN. Napájanie pri výťahu na prízemí, požiadavka na záložný zdroj/UPS, HDD min. pamäť na 14 dňový nepretržitý záznam.


   Prikladám fotky vchodu, spoločného priestoru, prízemia a poschodí…

   Zabezpečovací systém dostupný pre každého. Zabráni vlámaniu do bytu!

   Zadať podrobnejší dopyt…

   Služby pre bytové domy, dopyt

   Zabezpečovací systém na ochranu majetku pred vlámaním. 

   Snaha zabezpečiť a ochrániť svoj majetok je v dnešnej dobe riešenou a stále viac aktuálnou témou. Najmä ak ste svoj majetok nadobúdali celý svoj život tvrdou a čestnou prácou.

   Riešenia na jej ochranu poskytujú moderné zabezpečovacie techniky od rôznych výrobcov po celom svete. Vybrať si ten správny zabezpečovací systém, tak aby bol splnený účinok ochrany, vám pomôžu renomované spoločnosti s dlhoročnou skúsenosťou v tejto oblasti.

   Vyžiadajte si nezáväzné cenové ponuky na zabezpečovací systém!

   Dobre navrhnuté zabezpečenie vašej firmy či domácnosti dokáže odradiť páchateľa od vlámania alebo ho pomôže identifikovať pre právne a poistné účely.

   Kombináciou viacerých úrovní zabezpečenia, za použitia alarmu, kamerových systémov alebo mechanických zábran, dokážete úplne zamedziť vlámaniu, krádeži a neoprávnenému vstupu nevítaných osôb.

   Pocit bezpečia a pokoja v chránenom priestore je niekoľkonásobne vyšší, a to či ste práve prítomní doma alebo odcestovaný na dovolenke.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2021-11-01T10:39:44+01:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-11-01T10:40:32+01:00

   Prihlás sa na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v čase od 13:00 do 14:30 hod. Témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Ako fungujú zabezpečovacie systémy?

   Najbežnejší postup reakcie zabezpečovacieho systému na vniknutie neoprávnenej osoby do chráneného priestoru, je okamžité spustenie akustickej a optickej signalizácie. Zvuk alarmu, svetlá sirény alebo rozsvietenie svetlometov je najúčinnejším nástrojom na odradenie od pokračovania v trestnej činnosti.

   Ďalej môže systém odoslať informácie o narušení objektu, majiteľovi, správcovi, fyzickej a objektovej ochrane alebo polícii.

   Kamerový systém, prípadne fotopasca po nasnímaní páchateľa odošle vizuálnu informáciu o dianí na mieste priamo do vášho mobilu, nech ste kdekoľvek.

   Zabezpečovacie systémy majú svoju riadiacu jednotku.

   Riadiaca jednotka má za úlohu snímať a vyhodnocovať informácie zo senzorov rozmiestnených po celom objekte. Senzory sú vlastne detektory pohybu, alebo snímajúce otvorenie dverí, okien, svetlíkov, či rôzne otrasy a zvuky, ako rozbitie skla a iné narušenia. Pripojenia a prepojenia zabezpečovacích systémov môže byť priamo káblom alebo aj bezdrôtovo.

   Vyžiadajte si cenové ponuky od profesionálov z prevereného portfólia!

   Pri výbere a realizácii účinného zabezpečovacieho systému treba zvážiť mnohé parametre. Preto odporúčame nechať výber zariadení a montáž na profesionálne firmy s dlhoročnými skúsenosťami.

   (Zdroj: archív)

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma
    Go to Top