Klimatizácia s montážou

ZADAŤ DOPYT    i?

Klimatizácia s montážou

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Klimatizácia pre 3 izbový byt / Dodanie a montáž značkovej klimatizácie aj s rozvodmi pod sadrokartónovým podhľadom pre 3 izbový byt. Byt sa nachádza na poslednom 7. poschodí pod zateplenou strechou v bytovom dome po zateplení. Počet miestností pre klimatizáciu: 3. Plocha bytu: 76 m2. Počet osôb: 4. Umiestnenie vonkajšej klimatizačnej jednotky: na lodžii vpravo pod stropom. Svorkovnica na pripojenie predpripravené. Používanie klimatizácie: nonstop pracovné dni. Orientácia okien: východ. Žalúzie na oknách: vnútorné horizontálne.


   Prikladám náčrt a fotky jednotlivých miestností…

   Požiadajte o seriózne ponuky na montáž klimatizácie a ušetrite tak na nákladoch

   Klimatizácia s montážou: Majte v byte pocit pohody aj počas horúcich dní.

   Zadať podrobnejší dopyt…

   Služby pre bytové domy, dopyt

   Klimatizácia s montážou:  Dajte stopku neznesiteľnému teplu v lete! 

   Nenechajte si pokaziť letné mesiace horúčavami, objednajte si špičkovú klimatizáciu do svojej kancelárie, bytu či domu. Moderné a značkové klimatizácie vám budú slúžiť dobre aj počas ostatných mesiacov v roku s množstvom využiteľných funkcií.

   Cenovo výhodné ponuky na kvalitnú klimatizáciu s montážou.

   Moderné a technicky nadupané klimatizácie dokážu oveľa viac než len chladiť. V lete dobre chladia a v zime môžu príjemne vyhriať interiér vášho bytu a to dokonca rýchlejšie a úspornejšie než iné typy vykurovania.

   Dnešné invertorové klimatizácie dokážu prispôsobovať svoj výkon aktuálnym potrebám vnútornej jednotky. Táto vlastnosť mu umožňuje šetriť na elektrickej energii a predĺžiť životnosť.

   Invertorové klimatizácie s kondenzačnou jednotkou riadenou mikroprocesorom majú plynulú reguláciu a nedochádza k prechladzovaniu a ani prehrievanie miestností.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2021-11-01T10:39:44+01:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-11-01T10:40:32+01:00

   Prihlás sa na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v čase od 13:00 do 14:30 hod. Témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Pri výbere klímy si určite nechajte poradiť od odborníkov! 

   To je aj prvou zásadou kúpy klímy, kupovať ho výlučne od skúsených profesionálov. Budú sa snažiť o obhliadku priestoru, bez toho sa ťažko dá vybrať tá správna klíma. Každý priestor je jedinečný, odlišujú sa nielen veľkosťou plochy, ale aj dispozičným riešením. Je dôležité aby vám okrem výberu tej správnej značky vedeli poradiť aj s jeho najvýhodnejším umiestnením.

   Klimatizácia s montážou nie je určená len pre domy a byty, môžete ich rovnako používať v kanceláriách alebo iných firemných priestoroch. Niektoré jednotky a systémy sú určené špeciálne na ochladzovanie obchodných priestorov a tam je množstvo špecifík podľa účelu objektu. Odborné firmy sú vybavené servisným oddelením, pri poruche viete kam volať.

   Klimatizácia s montážou a jeho výkon.

   Výkon klimatizácie je to najdôležitejšie pri výbere. Odvíja sa od priestoru ktorý treba vychladiť alebo vykúriť. Väčší výkon než treba bude spôsobovať jeho časté zapínanie a vypínanie. Naopak, príliš malý výkon spôsobí, že klíma bude nepretržite v prevádzke. V obidvoch prípadoch to odnesie vyššia spotreba a tým aj vaša peňaženka. Orientačný odhad hovorí, že na cca 10 m2 treba 1 kW hladiaceho výkonu.

   Výkon klimatizácie ovplyvňuje ešte niekoľko faktorov:

   V prvom rade rozloha alebo objem miestnosti, potom orientácia miestnosti podľa svetových strán, plocha a typ okien, počet osôb nachádzajúcich alebo pohybujúcich sa v priestore, počet elektrospotrebičov, typ izolácie miestnosti a obvodových múrov.

   Klimatizácia s montážou rýchlo a pohodlne. Zadať dopyt nikdy nebolo ľahšie, obdržíte cenové ponuky z prevereného portfólia dodávateľov špičkových klimatizácií.

   (Zdroj: archív)

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma
    Go to Top