Získajte nezávislé cenové ponuky od dodávateľov stavebných prác a súvisiacich služieb!

Neprekonateľné bezpečnostné dvere

ZADAŤ DOPYT    i?

Neprekonateľné bezpečnostné dvere

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Bezpečnostné vchodové dvere so zárubňou pre 4 izbový byt v bytovom dome / Poschodie bytu: 9, osobný výťah. Typ dverí: jednokrídlové (dvojkrídlové, posuvné…) Prevedenie: bezpečnostné (vchodové, interiérové). Materiál dverí: bezpečnostný profil (plastové, drevené, hliníkové, oceľové). Dekor: wenge alebo gaštan. Rozmer: 90×204 cm. Orientácia dverí: pravé. Otváranie: dnu. Kľučka: kľučka/guľa. Prah z vonkajšej strany. Ďalšie požiadavky: demontáž a likvidácia pôvodnej oceľovej zárubne a dverí.


   Prikladám foto vchodu do bytu…

   Požiadajte o seriózne ponuky na bezpečnostné dvere a ušetrite tak na nákladoch

   Neprekonateľné bezpečnostné dvere: Inteligentný digitálny priezorník.

   Zadať podrobnejší dopyt…

   Služby pre bytové domy, dopyt

   Neprekonateľné bezpečnostné dvere ochránia osoby aj majetok!

   Dvere sú vstupnou bránou, hlavným vchodom do každej domácnosti a preto sú z hľadiska funkcie bezpečnosti veľmi dôležité.

   Bezpečnostné dvere majú byť bezpečné, odolné proti požiaru, vlámaniu a nechcenému otvoreniu. Preto pri jeho výbere viac než u iných produktov uprednostňujeme kvalitu pred cenou.

   Nie sú dvere ako dvere, u bezpečnostných dverí to platí obzvlášť. 

   Neprekonateľné bezpečnostné dvere sú z kvalitného materiálu a musia spĺňať prísne štandardy a normy. Podľa európskych aj našich noriem máme 6 tried bezpečnosti, platí že čím vyššia trieda tým vyšší stupeň ochrany. Stupeň bezpečnosti ovplyvňuje výšku jeho ceny, tie najodolnejšie sú aj najdrahšie.

   Certifikované bezpečnostné dvere.

   U certifikovaných bezpečnostných dverí máte záruku kvality vyjadrenú úrovňou odolnosti proti vlámaniu. Garanciu bezpečnosti u dverí netvorí len jeho plášť alebo materiál z ktorého bol vyrobený.

   Zárukou bezpečnosti je celok, od profesionálnej montáže, osadenia zárubne až po vloženie zámku, vložky či správne nasadenie kovania a nastavenie dverí.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2021-11-01T10:39:44+01:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-11-01T10:40:32+01:00

   Prihlás sa na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v čase od 13:00 do 14:30 hod. Témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Certifikácia zaručuje kompletnosť riešenia a pre viacpodlažné budovy aj protipožiarnu odolnosť, ktorú vyžaduje zákon.

   Najčastejšie do bežnej domácnosti sa kupujú bezpečnostné dvere aspoň triedy odolnosti 3, spĺňajú všetky nároky kladené na zabezpečenie majetku bežnej domácnosti aj vo vzťahu k poisťovniam.

   Neprekonateľné bezpečnostné dvere, ako si ich vybrať?

   Aké bezpečnostné dvere do bytu či domu sú tie správne? Najčastejšie dopytované sú dvere s bezpečnostnou triedou 3 alebo 4 = vysoká bezpečnosť / veľmi vysoká bezpečnosť.

   Ďalšou dôležitou požiadavkou je protipožiarna odolnosť dverí nad 30 minút, najmä v bytových domoch. Zvuková odolnosť by nemala byť nižšia ako 35 decibelov. Istiace body rozložené po bočných stranách a hore, spolu aspoň 8, niekedy aj do podlahy. Nezabúdajte ani na tepelnoizolačné vlastnosti dverí.

   Bezpečnostné kovanie s prekrytím otvoru na kľúč a bezpečnostnú vložku s čo najvyššou bezpečnostnou triedou. Pre zvýšenie bezpečnosti žiadajte aj panoramatický alebo digitálny priezorník, bezpečnostnú páku, retiazku.

   Odporúčame dvere osadiť do novej bezpečnostnej zárubne, len tak môže výrobca zaručiť všetky parametre bezpečnosti dverí!

   (Zdroj: archív)

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma
    Go to Top