Montáž výsuvnej markízy

ZADAŤ DOPYT    i?

Montáž výsuvnej markízy

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Výsuvné markízy na terasu / Dodanie a montáž výsuvnej a výklopnej markízy. 1. Typ markízy: výsuvná. Použitie: terasa. Rozmery pre markízu: šírka 478 cm, výsuv min. 160 cm. Ovládanie: vpravo, manuálne kľukou, dĺžka kľuky 90cm. Vzor látky: béžovo hnedé pásiky s vejárikom. Upevnenie markízy: do stropu. Počet kusov markízy: 1. 2 Typ markízy: výklopná. Použitie: na balkón. Rozmer pre markízu: šírka 359 cm, výsuv min. 190 cm. Ovládanie: vpravo, motorické na diaľkové. Vzor látky: béžovo hnedé pásiky s vejárikom. Upevnenie markízy: na stenu s teleskopickou podporou. Počet kusov markízy: 1. Zameranie, odborná montáž…


   Prikladám fotky a náčrt s rozmermi…

   Montáž výsuvnej markízy na lodžiu: Budete vysedávať ako na dovolenke!

   Požiadajte o seriózne ponuky na tieniacu techniku a ušetrite tak na nákladoch

   Zadať podrobnejší dopyt…

   Služby pre bytové domy, dopyt

   Montáž výsuvnej markízy na balkón či terasu, nikdy neoľutujete.

   Výsuvná markíza na balkóne umožní popíjať kávičku aj v slnečných letných mesiacoch, pohodu na balkóne či terase vám neprekazí ani slnko, ani ľahký dážď.

   Kvalitné zatienenie markízou chráni od priamych slnečných lúčov aj priľahlú miestnosť a znižuje tak jeho prehrievanie aj o viac ako 7%, tepelná priepustnosť Sf nad 20%. Vysunutím markízy zabránite tiež pohľadom zvedavcov, najmä na sídliskách z vyšších poschodí protiľahlých bytoviek.

   Markíza pôsobí dojmom luxusu a pohodlia a jeho prítomnosť objekt opticky zhodnocuje. Ak si raz markízu necháte namontovať, nikdy sa jej nebudete chcieť zbaviť!

   Ako si vybrať tú pravú markízu?

   Na trhu je výber rôznorodých dekorov, farieb a veľkostí neúrekom. Najčastejšie si vyberáme podľa dekoru látky, ktorá nám najlepšie sadne k fasáde domu a hotovo. Pri výbere látky odporúčame si zapožičať vzorkovník a prirovnávať ho k fasáde a podlahe terasy či inému zariadeniu.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2021-11-01T10:39:44+01:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-11-01T10:40:32+01:00

   Prihlás sa na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v čase od 13:00 do 14:30 hod. Témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Potom sa sústrediť na samotný materiál látky, čo je základom kvality každej markízy. Kvalitné akrylové látky majú takú povrchovú úpravu, že neprepustia vodu a sú dlhodobo odolné proti nánosom akejkoľvek špiny. Zabraňujú vytváraniu plesní a ľahko sa udržiavajú.

   Pýtajte sa na schopnosť látky chrániť pred UV žiarením. Úroveň pohltenia UV žiarenia sa udáva v percentách, napr. 90% UV filter. Myslite aj na to aby vám roztiahnutá markíza úplne nezatemnila priľahlú miestnosť, zaujímajte sa o svetelnú priepustnosť látky, Tv je menšie ako 20%.

   Rady na záver, ktoré vám pomôžu predlžiť životnosť markízy čo najviac.

   Montáž výsuvnej markízy bezpodmienečne realizujte pomocou profesionálov, tam sa robia najčastejšie chyby. Vplyvom zlej montáži markíza neodoláva dostatočne ani miernemu vetru, pozor na priestorové vyváženia, ako vertikálne tak aj horizontálne.

   Ukotvenie musí byť so zárukou bezpečnosti, pevné a trvácne. Zabezpečte aby sklon markízy bol najmenej 15 stupňov, kvôli odtoku vody pri daždi, po nej ju nechajte riadne vysušiť. Markízu pri väčšom vetre vždy zaťahujte!

   Zadajte dopyt a vyžiadajte nezáväznú cenovú ponuku.

   Dodávka a montáž výsuvnej markízy od skúsených dodávateľov z prevereného portfólia!

   (Zdroj: archív)

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma
    Go to Top