Získajte nezávislé cenové ponuky od dodávateľov stavebných prác a súvisiacich služieb!

Ochrana domácnosti pred únikom

ZADAŤ DOPYT    i?

Ochrana domácnosti pred únikom

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Ochrana domácnosti pred únikom plynu, oxidu uhoľnatého a požiarom / Podlahová plocha: 120 m2. Dodanie, profesionálna montáž a umiestnenie čidla, 2 ks digitálne zariadenie na detekciu a priebežný monitoring prítomnosti jedovatého oxidu uhoľnatého CO2, Digitálny detektor plynu (zemný plyn, metán, propán, bután) 2 ks, Digitálny hlásič dymu, ohňa 4 ks. Prevádzková teplota zariadení -10 až 40 °C, napájanie sieť 240 V, schopnosť posielať upozornenie na Smartfón, WiFi, Bluetooth, ovládanie cez mobilnú aplikáciu.


   Prikladám náčrt miestností a rozmiestnenia spotrebičov…

   Ochrana domácnosti pred únikom: Plyn, Oxid uhoľnatý, Dym, Pred požiarom.

   Zadať podrobnejší dopyt…

   Odborné prehliadky Bratislava

   Ochrana domácnosti pred únikom plynu alebo koncentráciou spalín.

   Ako zistiť únik plynu v domácnosti? Situácie a príčiny úniku, ale aj následky majú zväčša nekontrolovateľný a rýchli priebeh, preto sa spoliehať len na to, že ma na únik upozorní zápach plynu je nezodpovedné.

   Nainštalujte si plynové detektory, ktoré varujú pred únikom plynu alebo koncentráciou spalín!

   Ochrana domácnosti pred únikom plynu a toxického oxidu uhoľnatého (CO) – odporúčame si zadovážiť certifikované a kvalitné detektory s alarmom, najlepšie hneď s možnosťou kombinácie detekcie plynu aj spalín.

   Ako postupovať pri zistení úniku zemného plynu? 

   V prvom rade nepanikáriť, zachovať rozvahu a rýchlo sa poobzerať okolo seba. Zhasnúť všetky plamene, ako na plynovom kotly, sporáku, či už zapálené aromatické sviečky.

   Potom urýchlene vypnúť plynové spotrebiče a uzavrieť domový, resp. hlavný uzáver plynu. Poriadne vyvetrať celý priestor, pootvárať všetky okná a dvere, najlepšie aj okná v schodiskovom priestore a to najmä v bytovkách.

   Nezapínať žiadne elektrické spotrebiče! Najmä nevyťahovať šnúry k spotrebičom zo zásuvky a nepoužívať mobilné telefóny ani výťah. Pokiaľ je hlavný istič ľahko prístupný na chodbe mimo bytu a mimo úniku môžete ho vypnúť.

   V žiadnom prípade nepoužívať otvorený oheň a nefajčiť cigarety!

   Priebežne varovať susedov a ostatných obyvateľov obytného domu, nepoužívať pri tom zvonček ale klopať. Čo najskôr opustiť zasiahnutý priestor a z bezpečia volať pohotovostnú plynovú službu.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2021-11-01T10:39:44+01:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-11-01T10:40:32+01:00

   Prihlás sa na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v čase od 13:00 do 14:30 hod. Témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Kontrola domácnosti, najmä plynové spotrebiče a rozvody.  

   Pravidelne vykonávajte vizuálnu kontrolu všetkých plynových spotrebičov, ktoré v domácnosti máte. Každý váš spotrebič by mal byť označený značkou CE, čo potvrdzuje, že spotrebič spĺňa európske požiadavky na bezpečnosť.

   Vykonávajte kontrolu čuchom, plyn je spravidla bez zápachu, ale z bezpečnostných dôvodov sa do neho pridávajú odoranty. Preto pri úniku plynu cítime jeho typický zápach.

   Kontrolujte aj rozvody a uzávery, najmä ich životnosť podľa dátumu expirácie. Niekedy je dobré prívod flexibilnej hadice a uzáver pri sporáku skontrolovať pomocou saponátu alebo mydla. Už pri malom úniku uvidíte bubliny v mieste netesnosti. Pri kontrole úniku sa spoliehajte ako na čuch, tak aj na zrak a sluch.

   Nezabúdajme, že každý priestor, kde je používaný plynový spotrebič je nutné mať neustále vetraný.

   Pri zistený nedostatkov sa treba obrátiť bezodkladne na plynára!

   Najlepšia ochrana domácnosti pred únikom plynu a spalín je včasná detekcia úniku! Preto zadajte dopyt a naši odborníci z prevereného portfólia u vás vykonajú odbornú prehliadku a na základe jeho výsledku vám navrhnú tie najlepšie riešenia.

   (Zdroj: archív)

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma
    Go to Top