Nové žalúzie na okná raz, dva

ZADAŤ DOPYT    i?

Nové žalúzie na okná raz, dva

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Horizontálne žalúzie hliníkové / Dodanie a montáž horizontálnych hliníkových žalúzií pre okná 2 izbového bytu. 1. Typ horizontálnej žalúzie: klasik. Rozmer horizontálnej žalúzie: šírka 58,5 cm, výška 117,5 cm, hĺbka 3,5 cm. Strana ovládania: vpravo. Počet kusov žalúzií: 9. 2. Typ horizontálnej žalúzie: klasik. Rozmer horizontálnej žalúzie: šírka 59 cm, výška 216 cm, hĺbka 3,5 cm. Strana ovládania: vpravo. Počet kusov žalúzií: 1. Farba lamely: biela. Prevedenie: celotieniace. Ďalšie požiadavky: presné zameranie, demontáž starých žalúzií a montáž nových…


   Prikladám technický list s rozmermi okien…

   Požiadajte o seriózne ponuky na nové žalúzie a ušetrite tak na nákladoch

   Nové žalúzie na okná raz, dva: Vymeňte staré doničené žalúzie za nové a moderné.

   Zadať podrobnejší dopyt…

   Služby pre bytové domy, dopyt

   Nové žalúzie na okná! Lepšie tienenie, kvalita a modernejší dizajn.

   Rozmýšľate nad výmenou vnútorných žalúzií? Kvalitné žalúzie dokážu dobre slúžiť aj viac ako 10 rokov, veľakrát vydržia bez akejkoľvek údržby.

   Neplatí to v prípade, ak vám pri nich vyrastajú deti, neustále vyťahovanie a sťahovanie žalúzií je ich obľúbenou hrou, čím životnosť žalúzií sa môže poradne skrátiť.

   Rovnako ako pri oknách aj žalúzie majú 10 ročnú hranicu, kedy väčšinou úplne doslúžia.

   Treba, ale vedieť že na životnosť žalúzií majú vplyv rôzne faktory. A preto ich starnutie nemusí byť všade rovnaké. Je rozdiel či žalúzie máte v miestnosti vystavenej celodennému slnku alebo v izbe kde slnko svieti len doobeda.

   Väčšina komponentov sú z plastu a vplyvom slnečného žiarenia sa opotrebujú skôr.

   Aké sú najčastejšie poškodenia žalúzií?

   Z vlastnej skúsenosti viem, že pri deťoch sa predčasne krčia lamely, sú krehké a deti ich radi stláčajú, rolujú či ohýbajú, najmä tie najmenšie. nemusia to vždy byť deti, môže ísť samozrejme aj o vášho psíka alebo kocúra.

   Hľadáš dobrú firmu alebo šikovného remeselníka?2021-11-01T10:39:44+01:00

   Ak sa práve púšťaš do plánovania výstavby rodinného domu alebo väčšej rekonštrukcie, tak si tu správne! Vyžiadaj si nezáväzné cenové ponuky na stavebné práce a súvisiace služby.  Bez registrácie a zbytočných otázok obdržíš niekoľko ponúk od dodávateľov z overeného portfólia. Zadaj dopyt

   Konzultácie a rady od skúsených odborníkov2021-11-01T10:40:32+01:00

   Prihlás sa na pravidelné konzultácie! Každý pracovný deň v čase od 13:00 do 14:30 hod. Témy: 1. Obnova bytového domu. Výber zhotoviteľa! 2. Od projektu rodinného domu ku kolaudácii. 3. Ako pracuje kvalitný a nezávislý stavebný dozor. 4. Kúpa nehnuteľnosti. Ako na to? 5. Financovanie výstavby alebo kúpy nehnuteľnosti. Rezervuj si termín

   Po lamelách nasleduje pretrhnutý vodiaci silón alebo roztrhaná šnúra rebríku.

   Postupne pribudne odpadávanie malých umelých komponentov, ako držiak sťahovacej šnúrky, postranný kryt vrchného boxu alebo sa nám začne zasekávať navíjanie.

   Zavolajte si odborníka, vykoná obhliadku a poradí vám čo stým.   

   Slnečné žiarenie každým rokom naberá na svojej intenzite a preto nové žalúzie na okná nemajú svoju konkurenciu. Majú nenahraditeľnú funkciu regulácie prieniku svetla do miestnosti. Jednoduchým pootočením ovládania rozhodujete či chcete dostatok denného svetla, najmä pre pracovnú činnosť alebo naopak menej slnka a stým súvisiaceho tepla.

   Nové žalúzie na okná alebo oprava starých žalúzií? 

   Pustiť sa do opravy je vždy komplikovanejšia a často krát aj drahšia záležitosť! Dnes máte k dispozícii eshopy so všetkými komponentmi k žalúziám, ale skúsenosť napokon potvrdí, že radšej si objednať nové žalúzie na okná ako sa púšťať do ich opravy. Preto určite odporúčame zadať dopyt, obdržíte nezáväzné cenové ponuky.

   (Zdroj: archív)

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma
    Go to Top