Zateplenie domu

Zateplenie domu

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Zateplenie domu zvýši tepelnú pohodu v interiéri čo vedie k zdravšiemu bývaniu!

   Prečo je dobré zatepliť rodinný dom? Nejde len o lepší vzhľad, zateplením dosiahnete účinnú ochranu obvodových múrov pred vplyvmi podnebia a tak zvýšite životnosť celej budovy.

   Budete zdravšie bývať, stabilizuje sa vnútorná teplota čo zabráni tvorbe plesní a v neposlednom rade ušetríte na energii za kúrenie.

   Dodávatelia z prevereného portfólia vám komplexne zastrešia všetky práce potrebné pre zateplenie rodinného domu. Zateplenie obvodových stien, izolácia plochých a šikmých striech, stropov, podlahy, stien a priečok v interiéri…

   Zateplenie domu, kompletná rekonštrukcia

   Popis
   Izolácia obvodovej steny domu, plochej strechy, stropov, podlahy, stien a priečok v interiéri. Zateplenie domu, rekonštrukcia celej budovy, výmena elektriky, vodovodu, kanalizácie, úprava okolia domu, murované oplotenie, prístup do dvora, výmena hlavnej brány…
   Dopytujúci
   Súkromná osoba
   Spolupráca pre dodávateľov

   Aká je cena za zateplenie?  Treba zobrať do úvahy všetky práce a materiál potrebný pre zateplenie domu. Pokiaľ sa chystáte zatepľovať starší rodinný dom bude potrebné vymeniť oplechovanie atík, ríms či iné klampiarske práce.

   Určite bude treba meniť okenné parapety a možno aj samotné okná. Všetko čo sa vlastne nachádza na fasáde sa musí demontovať a znovu namontovať, musí sa preložiť elektrika, osvetlenie, okapové rúry, satelit, klimatizácia, markíza a pod.

   Revízne otvory, vetranie, rozvádzače možno budú potrebovať nové dvierka. Bleskozvody sa väčšinou musia preinštalovať a zabezpečiť nové revízie. Cenu ovplyvňuje aj poloha staveniska, náklady na odvoz stavebného odpadu, montáž lešení či výdavky spojené s dovozom materiálu a jeho uskladnením.

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma