Záhradný domček, chatka

Záhradný domček, chatka

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Záhradný domček, či malá chatka pridá vášmu domu a záhrade na výnimočnosti.

   Realizácia záhradných domčekov a chatiek na sezónne alebo celoročné využitie.

   Vaša spokojnosť je naša motivácia robiť veci lepšie ako čakáte. Preto pri návrhu a realizácii záhradných domčekov nebránime fantázii a predstavte o tom, ako domček bude vyzerať.

   Luxusný záhradný domček s kozubom a komplet vybavenou záhradnou kuchynkou na varenie a grilovanie. Individuálne riešená celosklenená stena a posuvný systém dverí umožňujú presvetliť interiér počas celého dňa. Tienenie vám vyrieši markíza alebo posuvná pergola.

   Záhradný domček, výstavba

   Popis
   Návrh a výstavba záhradného domčeka s krbom. Posuvné presklené drevené dvere z dvoch strán. Zadná časť murovaná, vonkajší kozub, umývadlo, podlaha z dlažby. Betónové základy, konštrukcia z dreva, strecha plechová krytina…
   Dopytujúci
   Súkromná osoba
   Spolupráca pre dodávateľov

   Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.

   Výstavba a realizácia záhradných domčekov, chatiek, altánkov, kozubov s grilom, udiarňou a pecou na pečenie, prípadne komplet vybavenú záhradnú kuchyňu…

   Vrhneme sa na celý váš dvor so záhradou a premeníme ho na oázu relaxu a oddychu.

   _Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Záhradný domček, naprojektovanie a realizácia vstavby / Drevený záhradný domček s terasou o zastavanej ploche max. 4 x 6 m z toho terasa 2 x 3,5 m. Záhradný domček, chatka materiál, dostatočne suché smrekové drevo, hliník, plechová strecha z pozinkovaného plechu vo farbe antracit, zastrešenie vrátane terasy, presvetlené priestory, väčšie drevené eurookná okná aspoň 150 x 100 cm, vstupné drevené dvere sklenené posuvné. Terasa zasklená, posuvné sklenené dvere, hliníkový profil, farba antracit. Komplet zateplený, celoročne obývateľný. Postavené na betónových základoch. Vybavenie chatky: Elektrika, voda, kanalizácia, letná kuchyňa, drez, elektrický sporák, gril, umývadlo, kúrenie na elektriku. Využitie univerzálne, ako letná kuchyňa, pracovňa ale aj pre posedenie s priateľmi a to tak v zime, ako aj v lete.


   Prikladám foto pozemku, vzorovú chatku, náčrt s vlastným návrhom…

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma