Vstupná brána

Vstupná brána

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Murovaný plot, vstupná brána, úprava príjazdu z ulice, úprava dvora, záhrady a okolia domu.

   Komplexné rekonštrukčné a stavebné práce. Úprava dvora pred aj za domom, funkčný príjazd, odstavná plocha a dostatok okrasy.

   Zverte nám úpravu vášho dvora. Zrekonštruujeme príjazdy do dvora a odstavné plochy pre autá. Navrhneme nové oplotenie a vstupnú bránu tak aby vyhovovala funkčne aj esteticky. Zrealizujeme rôzne plotové systémy na rovine a vo svahu a zvládneme aj náročnejšie úpravy plôch rôznych častí dvora.

   Prenesieme vaše predstavy do reálnych návrhov, všetko naprojektujeme a pustíme sa do realizácie. Kompletný servis na terénne úpravy, vrátane výstavby murovaných plotov a komplet úpravy dvora. Ak treba vybavíme aj projekt, stavebné povolenie, vykonáme zemné práce, spevníme svah, odvezieme stavebný odpad.

   Murovaný plot, vstupná brána, úprava príjazdu

   Popis
   Rekonštrukcia príjazdu do dvora, murovaný plot, vstupná brána a úprava dvora okolo domu. Výkop základov pre 30 m murovaný plot o výške 1,5 m, osadenie kovovej dvojkrídlovej brány pre vjazd a samostatnej bráničky v hnedej farbe, zn. Lauren s elektrickým pohonom. Vyrovnanie terénu pre príjazd, chodníček a odstavnú plochu, položenie zámkovej dlažby na chodník šírka / dĺžka 1,2 x 30 m + príjazd 4 x 10 m. Odstavná plocha 7,9 x 12 m. Príjazd a odstavná plocha so zaťažením nad 3,5 t.
   Dopytujúci
   Súkromná osoba
   Spolupráca pre dodávateľov

   Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.

   Všetky druhy stavebných prác, výstavby domov, rekonštrukcie budov, terénne úpravy a výkopy, odkopávanie svahov, nové oplotenia, plotové systémy, úprava príjazdov a odstavných plôch…

   Zadajte dopyt na úpravu dvora okolo vášho domu. Po obhliadke miesta rekonštrukcie obdržíte nezáväzné cenové ponuky z ktorých si budete vedieť vybrať. Komplexne vám zastrešia aj tú najnáročnejšiu rekonštrukciu k vašej spokojnosti.

   _Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Murovaný plot, vstupná brána, úprava dvora okolo domu, chodník a odstavná plocha / Príprava terénu a pokládka zámkovej dlažby pre prístupový chodník, príjazdovú a odstavnú plochu. Rozmery: Chodník šírka / dĺžka 1,2 x 30 m + príjazd 4 x 10 m. Odstavná plocha 7,9 x 12 m. Príjazd a odstavná plocha: Zaťaženie aj nákladným autom nad 3,5 t. Vyrovnanie terénu v zadnej časti, odvoz zeminy cca 20 t, vykopať 1 ks väčší peň, vyspádovať okolo kanála 7 m, výkop lôžka. Typ zámkovej dlažby: Hladká Holland Kombi. Obrubník bude z dvoch strán o dĺžke 80 m, odvodňovací žľab dĺžky 48 m. Likvidácia starej vstupnej brány a kamenného múrika. Nový 30 m murovaný plot do výšky 1,5 m, kovová dvojkrídlová vjazdová brána a bráničkou v hnedej farbe, zn. Lauren s elektrickým pohonom. Osadenie brány a nastavenie.


   Prikladám foto prístupu z ulice a okolia domu, náčrt s rozmermi…

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma