Sekciové garážové brány

Sekciové garážové brány

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Sekciové garážové brány sú takmer bezúdržbové s dlhou životnosťou.

   Zameranie, dodávka a montáž. Dodanie a montáž sekciovej garážovej brány, ide o najpoužívanejší typ brány.

   Skladajú sa z pozdĺžnych sekcií, majú dobré termoizolačné vlastnosti vďaka polyuretánovej izolácii a takmer nevyžadujú údržbu. Vynikajú nízkou hlučnosťou a nie sú náročné na zabratie priestoru.

   Môžete objednať na mieru podľa rozmeru otvoru vašej garáže. V prípade ak chcete zadať dopyt prejdite do časti “Dopyt na sekciové garážové brány” kde vyplníte jednoduchý dopytovací formulár a dodávatelia z prevereného portfólia sa vám budú venovať.

   Garážové brány, realizácia

   Popis
   Sekciové garážové brány vo farbe RAL 8017 hnedá, zameranie, dodávka a montáž. Pohon plne automatizovaný s diaľkovým ovládaním, nastavenie a kontrola funkčnosti. Hliníkové okná nad bránami, murárske vysprávky…
   Dopytujúci
   Podnikateľ, právnická osoba
   Spolupráca pre dodávateľov

   Akú garážovú bránu môžete dopytovať? Garážovú brána sekciovú, rolovaciu, výklopnú, krídlovú.

   Zameranie a poradenstvo pri výbere, odborná montáž garážovej brány. Profesionálne poradenstvo a dodávka priemyselných garážových brán. Demontáž starej brány, murárske vysprávky a potrebné stavebné práce. Záručný a pozáručný servis.

   Určené pre garáže v rodinných domoch, bytových domoch, garáže radové, samostatne stojace, garáže pre firemné budovy a priemyselné objekty.

   _Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Sekciové garážové brány Hörmann, 2 kusy, dodanie a montáž / Typ garážovej brány: Sekciová. Rozmery otvoru garáže: Šírka 310 cm, Výška 250 cm, Nadpražie 27 cm. Farba garážovej brány: RAL 8017 hnedý. Ovládanie: Automatický pohon, 2 x diaľkové ovládanie, núdzový odblokovač, Zateplenie brány, Demontáž a likvidácia starej krídlovej brány o počte 2 ks. Osadenie brány: do otvoru. Rozšírenie otvoru: 15 cm do strán, uloženie 3m prekladu L profilu, výspravky špaliet, materiál steny betónový panel. Ďalšie požadované práce: Úprava vstupu do garáže, betonáž, zapojenie novej elektriky, drážky, kabeláž + olištovanie, 2x osvetlenie, 2x zásuvka, 1x dvoj vypínač do obidvoch garáží, sekciové garážové brány, skúška funkčnosti.


   Prikladám projektovú dokumentáciu, rozpočet, fotky pozemku, vlastný náčrt…

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma