Radová výstavba

Radová výstavba

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Radová výstavba rodinných domov

   Vedeli ste, že dom v radovej zástavbe môže ušetriť na kúrení viac ako 30% oproti samostatne stojacím domom? Ak máte pozemok kde regulatívy priestorového usporiadania územného plánu dovoľujú radovú výstavbu, puste sa do toho.

   Dohodnite sa so susedom a spojte domy ako kedysi to robievali naši starí rodičia. Okrem šetrenia na nákladoch za kúrenie, ušetríte na ploche pozemku, aj na nákladoch na celkovú realizáciu stavby.

   Môžete vaňu vymeniť za praktický sprchovací kút alebo veľkú starú vaňu za menšiu, prípadne rohovú vaňu. Ušetríte tak miesto v kúpeľni pre práčku, sušičku alebo aj ďalšie umývadlo.

   Radová výstavba rodinných domov

   Popis
   Developerský projekt výstavby domov v radovej zástavbe. Realizácia základov, dvojpodlažná radová výstavba 4 až 5 izbových domov s plochou strechou, úprava parkovacieho státia pre dve autá, zateplenie, stierky, podlahy…
   Dopytujúci
   Developerský projekt
   Spolupráca pre dodávateľov

   Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.

   Radové výstavby rodinných domov nie sú len v rámci developerských projektov. Dnes ich pomerne často realizujú mladý ľudia, ktorí sa medzi sebou dohodnú na takomto spôsobe výstavby.

   Cieľom je vždy ušetriť na celkových nákladoch za stavbu aj jeho budúcu prevádzku. Radová výstavba sa väčšinou realizuje na menších pozemkoch v mestských častiach, kde spojením domov dokážu ušetriť ďalšiu jeho plochu. Takto získanú plochu potom využijú na väčšiu záhradu, či státie pre autá.

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma