Kovový plot s múrikom

Kovový plot s múrikom

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Kovový plot s múrikom, vstupná brána, úprava príjazdu z ulice, úprava dvora, záhrady a okolia domu.

   Komplexné rekonštrukčné a stavebné práce. Úprava dvora pred aj za domom, funkčný príjazd, odstavná plocha a dostatok okrasy.

   Zverte nám úpravu vášho dvora. Zrekonštruujeme príjazdy do dvora a odstavné plochy pre autá. Navrhneme nové oplotenie a vstupnú bránu tak aby vyhovovala funkčne aj esteticky. Zrealizujeme rôzne plotové systémy na rovine a vo svahu a zvládneme aj náročnejšie úpravy plôch rôznych častí dvora.

   Prenesieme vaše predstavy do reálnych návrhov, všetko naprojektujeme a pustíme sa do realizácie. Kompletný servis na terénne úpravy, vrátane výstavby murovaných plotov a komplet úpravy dvora. Ak treba vybavíme aj projekt, stavebné povolenie, vykonáme zemné práce, spevníme svah, odvezieme stavebný odpad.

   Kovový plot s múrikom, vstupná brána, úprava príjazdu

   Popis
   Rekonštrukcia príjazdu do dvora, murovaný plot, vstupná brána a úprava dvora okolo domu. Výkop základov pre 30 m murovaný plot o výške 1,6 m, osadenie kovovej dvojkrídlovej brány pre vjazd a bráničky v tmavej čiernej farbe. Vyrovnanie terénu pre príjazd, chodníček a odstavnú plochu, položenie zámkovej dlažby na chodník šírka / dĺžka 1,2 x 30 m + príjazd 4 x 10 m. Odstavná plocha 7,9 x 12 m. Príjazd a odstavná plocha so zaťažením nad 3,5 t.
   Dopytujúci
   Súkromná osoba
   Spolupráca pre dodávateľov

   Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.

   Všetky druhy stavebných prác, výstavby domov, rekonštrukcie budov, terénne úpravy a výkopy, odkopávanie svahov, nové oplotenia, plotové systémy, úprava príjazdov a odstavných plôch…

   Zadajte dopyt na úpravu dvora okolo vášho domu. Po obhliadke miesta rekonštrukcie obdržíte nezáväzné cenové ponuky z ktorých si budete vedieť vybrať. Komplexne vám zastrešia aj tú najnáročnejšiu rekonštrukciu k vašej spokojnosti.

   _Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Kovový plot s múrikom, vstupná brána, úprava dvora okolo domu, chodník a odstavná plocha / Príprava terénu a pokládka zámkovej dlažby pre prístupový chodník, príjazdovú a odstavnú plochu. Rozmery: Chodník šírka / dĺžka 1,2 x 30 m + príjazd 4 x 10 m. Odstavná plocha 7,9 x 12 m. Príjazd a odstavná plocha: Zaťaženie aj nákladným autom nad 3,5 t. Vyrovnanie terénu v zadnej časti, odvoz zeminy cca 20 t, vykopať 1 ks väčší peň, vyspádovať okolo kanála 7 m, výkop lôžka. Typ zámkovej dlažby: Hladká Holland Kombi. Obrubník bude z dvoch strán o dĺžke 80 m, odvodňovací žľab dĺžky 48 m. Likvidácia starej vstupnej brány a kamenného múrika. Nový 30 m murovaný plot do výšky 1,5 m, kovová dvojkrídlová vjazdová brána a bráničkou v hnedej farbe, zn. Lauren s elektrickým pohonom. Osadenie brány a nastavenie.


   Prikladám foto prístupu z ulice a okolia domu, náčrt s rozmermi…

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma