Betónový, cementový poter na podlahu

ZADAŤ DOPYT    i?

Betónový, cementový poter na podlahu

ZADAŤ DOPYT    i?

Obdržíte niekoľko nezávislých ponúk!

   Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

   Osobné údaje sprístupňujeme len dodávateľom! / * povinné

   

  Pracujeme vo vašej lokalite

  Stavba rodinného domu Košice

  Vyžiadajte spätné volanie

   Zadajte rýchly dopyt

   Servis okien doma

   Ukážka dopytu

   Názov dopytu a popis


   Názov / Cementový poter na podlahu. Popis dopytu / Realizácia cementového poteru podlahy rodinného domu. Typ budovy: starší sedliacky dom. Použitie v priestoroch: všetky obývané časti bez podlahového kúrenia, neobývaná pivnica a garáž. Typ poteru: cementový / anhydritový. Plocha poteru: 170 m2. Hrúbka poteru: 5 cm / odhad. Ďalšie požiadavky: príprava a vyrovnanie podlahy pred aplikáciou poteru. Pre priemyselnú podlahu: betónový poter, pancierový poter, liaty, protišmykový (výrobná hala, dielňa, autoservis, logistické centrum, sklad, podzemná alebo nadzemná garáž…)

   Pripájam – fotky, vlastný náčrt a rozmery…


   Požiadajte o seriózne ponuky na dozorovanie vašej stavby a ušetríte na nákladoch

   Dopyt na betónový poter zadávate zadarmo a bez akejkoľvek registrácie! 1. Zadaný dopyt skontrolujeme a rozošleme dodávateľom z prevereného portfólia. 2. Obdržíte niekoľko nezávislých cenových ponúk! 3. Každé hotové dielo môžete ohodnotiť a vystaviť dodávateľovi vysvedčenie!

   Pomáhate tak vylepšovať naše služby, za čo vám vopred ďakujeme.

   Dopyt na betónový poter môžete zadať na všetky druhy stavebných prác a súvisiace služby, od projektu až po výstavbu, rekonštrukciu a zariaďovanie nehnuteľností.  Kvalifikované služby aj pre potreby bytových domov, jednorazové a pravidelné opravy, prerábky, komplexná obnova, upratovacie a iné služby.

   Zadať podrobnejší dopyt…

   Zadajte svoj dopyt na betónový poter

   Zadať analogicky 

   Poter, potery, vyhotovenie cementového, betónového, anhydritového, suchého poteru, samonivelizačné stierky, potery pre podlahové vykurovanie, pre vlhké priestory, cementový poter, anhydritové potery, spádové, rýchlo schnúci poter, penobetón, podlahy, priemyselné, priemyselných podláh, protišmykové, izolačné a pancierové podlahy, izolačné vrstvy a dilatácia, plastifikátor do betónu, nivelačka, nivelita, nivelizačná zmes, zavibrovanie, strojové vyhladenie…

   Pracujeme vo vašej lokalite

   Stavba rodinného domu Košice

   Vyžiadajte spätné volanie

    Zadajte rýchly dopyt

    Servis okien doma